SENIORI: Levice s ďalšou gólovou nádielkou, Tag Bertuzzi s bilanciou 2+2

Levice získali z posledných šiestich zápasov spolu osem bodov za zhodné dve víťazstvá 3:2sn po predĺžení a samostatných nájazdoch, po jednej prehre po samostatných nájazdoch a jedným víťazstvom v riadnom hracom čase. V jednom zápase spomínaného obdobia inkasovali Levičania až deväť gólov – stalo sa tak proti Žiline. Hráčom sa však darí z individuálneho hľadiska, veď miesto v zostave si vybojovali Petrinec a Česánek. Navyše sa bodovo uchytili aj kanaďania Bertuzzi (2+6), Washkurak (2+4) a Sebranko (1+2).

SHL – 22. kolo

HK Gladiators Trnava – HK AUTORÁCZ Levice 6:4 (2:1, 1:3, 3:0)
Góly: 12. Hřebíček (Bertuzzi), 23. Bertuzzi (Hřebíček, Sebrango), 31. Bertuzzi, 35. Králik (Bertuzzi, Hřebíček).
Rozhodovali: Moller, Valko – Šotek, Lepieš
Strely: 44:28, vylúčení: 3:7, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, bez divákov

Levice výhru Trnavy z druhého vzájomného zápasu Trnave na ich domácej pôde neopätovali. Z reťaze sa utrhol Tag Bertuzzi, bol pri všetkých góloch Levíc. Z pohľadu dramatickosti bola najzaujímavejšia druhá dvadsaťminútovka. Levičania v nej najprv otočili skóre z 1:2 na 4:2 ale Trnava sa znova priblížila na rozdiel gólu na 4:3. Tretia tretina rozhodla o víťazstve Trnavy aj gólom do prázdnej bránky Levíc pri odvolaní brankára Adamka.