Kategória: 5. ŠHT

PREHĽAD VÝSLEDKOV 7.10. – 13.10.2019

Počas uplynulého týždňa pokračovali mládežnícke hokejové súťaže.

Dorast v dvojzápase s Novými Zámkami ťahal za kratší koniec a prehral oba zápasy čo ich radí na predposledné miesto v tabuľke s negatívnym skóre 14:32 a veľmi nízkou úspešnosťou streľby na bránku (7,07%). Dorastencov čakajú dva náročné zápasy doma s Partizánskym a s Topoľčanmi.

Kadeti privítali v nedeľu doma celok z Púchova. Zápas mal náboj no začiatok nevyšiel kadetom podľa ich predstáv. Kadeti hrali so súperom, ktorý v tabuľke je pred nami o dve miesta vyššie a tento zápas určite mal vyznieť v náš prospech. Bohužiaľ súperovi sme prihrali na tri góly, čo aj využil a skóroval. Každý si musíme uvedomiť, kde spravil chybu a čo spraviť inak – konštatoval tréner Július Beňuš. Čakajú nás ťažké dva zápasy s Považskou Bystricou a s Trenčínom, chlapci zregenerujú a na oba zápasy nastúpime s cieľom uchmatnúť aspoň tri body.

Bojovnosť mládežníckym kategóriám sa nedá uprieť, avšak Nitra bola nad ich sily.

Čítať viac…

DETI NA HOKEJ opäť na Levickom zimnom štadióne

Projekt DETI NA HOKEJ pokračuje piatym ročníkom a sériou podujatí v rôznych mestách Slovenska. Jeho hlavnými cieľmi sú:
– zanechať v pamäti malých účastníkov podujatí pozitívnu skúsenosť s hokejom a zimným štadiónom,
– zoznámiť rodičov potenciálnych hokejistov s hokejovým prostredím,
– pomôcť hokejovým klubom v materiálnom vybavení kategórie prípravky formou darovania hokejového výstroja malým hokejistom,
– zvýšiť členskú základňu v najmladšej kategórii a vytvoriť tak zdravé športové konkurenčné prostredie.

Čítať viac…

PREHĽAD VÝSLEDKOV 30.9. – 6.10.2019

Víkend mládežníkom moc neprial. Kadeti padli vo štvrtok na ľade Nitry a v sobotu v domácom prostredí vo vynikajúcom zápase podľahli celku z Partizánskeho. Kategórie mládežníkov 8, 7, 6, 5ŠHT to mali veru ťažké, no dvojciferné prehry im veru nesvedčia. Súper z Trenčína nás doslova rozobral. Chytia sa mládežníci v odvetách proti ambicionézmu celku z pod Trenčianskeho hradu?

Dorast HK Levice to od začiatku sezóny nemal ľahké. Po štyroch prehrách v rade sa na domácej pôde Dorastenci chytili a Piešťanom nadelili sedmičku, keď o zápase rozhodla tretia tretina. Sezóna je len na začiatku a výber trénera Slavomíra Chlebca hladá optimálnu formu. Nájde ju v dvojzápase s Novými Zámkami?

Čítať viac…

PREHĽAD VÝSLEDKOV 23.9. – 29.9.2019

Naozaj bohatý týždeň a víkend priniesol do výsledkových listín každej kategórie zaujímavé čísla. Seniori v nedeľu v bláznivej prestrelke s Dubnicou napokon obišli s bodom po remíze v riadnom hracom čase. Kadeti v nedeľu doslova uhrali remízu v Topoľčanoch. Veď po prvej tretine prehrávali o gól, v druhom dejstve sa zápas otočil v náš prospech a iniciatívu do svojich rúk postupne prebrali naši hráči. Z nepriaznivého stavu 0:1 z pohľadu Kadetov sa črtal dobrý výsledok, keď na konci druhého dejstva svietili na tabuli 3:1 pre Levice. Záver sme nezvládli a tak si naši Kadeti pripísali do tabuľky bod.

Dorast cez víkend odohral dva náročné zápasy so silnými celkami s hlavného mesta. V sobotu hostil HOBU a v nedelu na domácom ľade privítal Ružinov. Oba zápasy mali síce príchuť prehry, ale ukázala sa aj naša sila. Do zápasov proti tímom HOBA a RUŽINOV BA sme nastupovali s odhodlaním bojovať. Prvé tretiny nám ako tak vychádzali, aj napriek tomu sme hrali ustráchane a nervozita na našich hokejkách spôsobovala jednu chybu za druhou. Náš novopostavený tím Dorastu najbližšie preveria Piešťany.

Mladší a starší žiaci v tejto sezóne si idú svoje a pohodlne víťazili na všetkých frontoch. Azda výnimkou tento týždeň boli siedmaci.

Hráčom všetkých žiackych kategórií sa za bojovnosť treba určite poďakovať.

Čítať viac…