ŠKOLA KORČUĽOVANIA

Milí rodičia, deti,

radi by sme vás informovali o ŠKOLE KORČUĽOVANIA na Zimnom štadióne v Leviciach, ktorú organizuje Hokejový klub Levice v utorok od 18:30 do 19:30 a v sobotu od 17:00 do 18:00 hod.. Korčuľovanie je určené predovšetkým predškolákom, prvákom a druhákom (cca od 4 do 9 rokov), no vítané sú všetky deti.

KEDY, KDE, AKO A ZA KOĽKO?

Termíny školy korčuľovania: pozri Rozpis ľadu rozpis ľadovej plochy – škola korčuľovania. HK Levice si ako organizátor vyhradzuje právo zmeny času tréningov. Všetky zmeny budú oznámené včas na webových a facebookovských stránkach.

Ako sa prihlásiť: prihlasovanie dieťaťa nie je potrebné. Stačí prísť na zimný štadión v Leviciach v dňoch a čase, kedy tréning školy korčuľovania organizujeme. Do kurzu je možné vstúpiť kedykoľvek počas aktuálneho mesiaca, kde ste zaradený podľa zdatnosti do jednej zo skupín.

Aký je poplatok za školu korčuľovania: tréning školy korčuľovania je spoplatnený. Mesačná TRÉNINGOVÁ KARTA stojí 18,- Eur a zahŕňa 6 vstupov, ktoré si máte možnosť vybrať kedykoľvek počas sezóny 2023/24.

Hlavným zámerom celého projektu je poskytnúť deťom, mládeži ako aj dospelým možnosť športového vyžitia v oblasti ľadového hokeja a korčuľovania.

Deti budú mať k dispozícii polovicu ľadovej plochy, kde sa môžu korčuľovať so svojimi rodičmi, alebo môžu absolvovať kurz korčuľovania pod vedením trénerov, kde si osvoja:

➩ základný postoj na korčuliach, korčuľovanie s trenažérom

➩ korčuľovanie vpred – na dvoch nohách, na jednej nohe, odrazom striedavonož, prekladanie

➩ jazda v drepe, obraty, brzdenie vpred a vzad

➩ korčuľovanie vzad – na dvoch nohách, na jednej nohe, odrazom striedavonož, prekladanie

Deti MUSIA mať: korčule, prilbu (hokejovú, lyžiarsku, cyklistickú), rukavice a otepľovačky. Z bezpečnostných dôvodov je zakázané nosiť si na ľad hokejku, ak dieťa nie je pod vedením a dozorom trénera.

HK LEVICE NA VYŽIADANIE POŽIČIA DEŤOM PRILBU, KORČULE I KOMPLET HOKEJOVÚ VÝSTROJ.

Viac info: Mgr. Patrik Bačkor, 0915 503 879

Facebook: HK Levice – škola korčuľovania