Nemocnica AGEL Levice sa stala hrdým partnerom levického hokeja

Nemocnica AGEL Levice s.r.o. poskytuje zdravotnú starostlivosť obyvateľom v najväčšom okrese na Slovensku. Jej spádovú oblasť tvorí viac ako 160 000 obyvateľov. Ide o jednu z najväčších nemocníc v celom Nitrianskom samosprávnom kraji. Levická nemocnica prevádzkuje 18 ambulancií a 11 lôžkových oddelení. Jej súčasť tvorí i Dom ošetrovateľskej starostlivosti.

Nemocnica sa stala hrdým partnerom levického hokeja. Spolupráca bude v oblasti zabezpečovania kvalifikovaného zdravotného personálu pre majstrovské zápasy seniorského A-tímu.

Spoluprácu sme oficiálne ohlásili a späčatili vhodením úvodného buly v dueli Slovenského pohára proti HC Topoľčany🤝. Na zápase vhodila úvodné buly námestníčka riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť PhDr. Helena Dudášová, MHA, MPH.

Levických hokejistov prišli povzbudiť aj námestník riaditeľa pre zdravotnú starostlivosť MUDr. Gabriel Mančík, MBA a medicínsky riaditeľ pre chirurgické odbory MUDr. Juraj Smatana, MBA, MPH. A veľmi úspešne, pretože zápas sa skončil víťazstvom domáceho tímu z Levíc.