Kategória: PRÍPRAVKA HP3

Projekt SZĽH Deti na hokej opäť v Leviciach

Projekt „Deti na hokej“ už pomohol zapáliť lásku detí k hokeju vo všetkých kútoch Slovenska a opäť zavíta v tomto adventnom období aj na zimný štadión v Leviciach.

Akcia organizovaná v spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja sa uskutoční 8.12.2019 od 14.30 a určená je pre dievčatá a chlapcov od 5 do 10 rokov všetkých úrovní korčuľovania. Cieľom je umožniť im skúšku korčuľovania a prácu hokejkou a pukom.

Viaceré stanovištia (napríklad korčuľovanie pomedzi kužele, streľba na bránu a pod.) preveria ich zručnosti, dôležité je mať zo všetkého radosť a úsmev na perách. Na deti budú dohliadať skúsení tréneri, každý účastník bude za svoju snahu odmenený balíčkom od SZĽH s upomienkovými predmetmi a malým občerstvením. A príde aj Mikuláš! Deti, ktoré tento krásny šport zaujme, sa budú môcť na mieste prihlásiť do Levického hokejového klubu a stať sa súčasťou hokejovej rodiny.

Záujmom klubu HK Levice je vytváranie kvalitných podmienok pre výchovu a športové napredovanie detí a mládeže v ľadovom hokeji, s čím súvisí aj bezplatné zapožičanie hokejovej výstroje. Cieľom Hokejového klubu Levice je podporovať a vychovávať hokejovú mládež, pričom tento klub nadväzuje na úspešný projekt hokejových škôlok.

Hlavnými cieľmi projektu Deti na hokej sú:

– zanechať v pamäti malých účastníkov podujatí pozitívnu skúsenosť s hokejom a zimným štadiónom,

– zoznámiť rodičov potenciálnych hokejistov s hokejovým prostredím,

– pomôcť hokejovým klubom v materiálnom vybavení kategórie prípravky formou darovania hokejového výstroja malým hokejistom,

– zvýšiť členskú základňu v najmladšej kategórii a vytvoriť tak zdravé športové konkurenčné prostredie.

DETI NA HOKEJ opäť na Levickom zimnom štadióne

Projekt DETI NA HOKEJ pokračuje piatym ročníkom a sériou podujatí v rôznych mestách Slovenska. Jeho hlavnými cieľmi sú:
– zanechať v pamäti malých účastníkov podujatí pozitívnu skúsenosť s hokejom a zimným štadiónom,
– zoznámiť rodičov potenciálnych hokejistov s hokejovým prostredím,
– pomôcť hokejovým klubom v materiálnom vybavení kategórie prípravky

Čítať viac…

Aktívny September štartuje súťažné obdobie

Predsúťažné obdobie majú muži za sebou, pričom prípravy na nový ročník SHL vrcholia. Levické hokejové A.mužstvo pod vedením hlavného trénera Mgr. Pavla Takáča čakajú ešte dva dôležité prípravné duely s klubom KMH Budapest. „Seniori v príprave odohrali osem zápasov s bilanciou päť výhier a tri prehry. Mužstvo má za sebou naozaj turbulentnú a rozlietanú prípravu, v ktorej sme mali možnosť zahrať si proti súperom tak povediac z iného súdka ako bola reprezentačná U18, extraligová Nitra a Nové Zámky ale aj prvoligová Trnava či maďarské celky“, dodáva hlavný tréner. Šancu v príprave dostalo viacero hráčov a do dnešných dní vedenie HK Levice spolu s trénerským tímom kvalitne posilnilo kolektív aj o trojicu nových hráčov – mládežníckych reprezentantov SR. René Svitana a Dávid Romaňák si svoju premiéru v drese HK Levice odbili v zápase proti Trnave. Tretím mládežníckym reprezentantom je obranca Martin Semaňák, ktorý prichádza z Popradu.

Čítať viac…