Gólové divadlo Dubnice, Leviciam uštedrila deväť zásahov.

TIPOS Slovenská hokejová liga – 42. kolo

TSS Group Spartak Dubnica – HK Levice 9:3 (3:0, 4:1, 2:2)

Góly: 1. Beták (Mikuš, Tábi) 2. Tyczynski (Vaňo, Síkela) 17. Ondruš (Mikuš, Hegyi) 27. Síkela (Tyczynski, Janík) 28. Ferenyi (Hegyi, Trška) 33. Tyczynski (Vaňo, Síkela) 34. Beták (Ďuriš, Tyczynski) 47. Beták (Mi. Kristín, Mikuš) 55. Andrisík (Maniaček, Ferenyi) – 38. Mihalík (Bunov, Škibtan) 44. Vorobjev (Škibtan, Mihalík). Rozhodovali: Fridrich, Mĺkvy – Nosek, Klejna, strely: 32:23 vylúčení: 3:3, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, 211 divákov

Dubnica: Gabriš – Švec, Mikuš, Trška, Dubeň, Meszároš, Janík, Miklovič, Haščák – Hegyi, Ondruš, Tábi – Beták, Ďuriš, Mi. Kristín – Síkela, Tyczynski, Vaňo – Andrisík, Ferenyi, Maniaček

Levice: Beržinec (2. Rychlík) – Zubák, Chovanec, Šiškov, Škibtan, Pastucha, Šeliga, Homér, Adámik – Ri. Huna, Ró. Huna, Svitana – Vorobjev, Mihalík, Bunov – Valigura, Jevoš, Suľovský – Uhnák, Tužinský, Piačka

Nevyspytateľný súboj bol na programe v Dubnici, kam zavítali o záchranu bojujúce Levice. Strety oboch súperov priniesli doposiaľ len osem presných zásahov, no rovnaké množstvo gólov ponúkli hneď prvé dve tretiny štvrtého merania síl. Prvá tretina znamenala víťazstvo Spartaka 3:0, ktorý bol pri streleckej chuti a po druhom dejstve už skóre znelo 7:1 v prospech domácich. Posledných dvadsať minút prinieslo ešte štvoricu gólových rán, po dve od každého celku. Pri streleckej chuti hrajúci Dubničania zvíťazili 9:3 a priblížili sa k prvej šestke ligovej tabuľky.