SENIORI: Tretia prehra v rade prišla v Humennom

Dvadsiate piate kolo Slovenskej hokejovej ligy prinieslo päť súťažných stretnutí, v ktorých sa viac darilo hosťujúcim celkom. Celkovo padlo za chrbát brankárov dvadsaťsedem pukov, najviac z hokejok hráčov Považskej Bystrice. Gólovo sa presadili všetky tímy.

SHL – 25. kolo

HC 19 Humenné – HK AUTORÁCZ Levice 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
Góly: 23. Hayes (Bertuzzi, Washkurak), 23. Gubo (Suľovský, Klenko). Rozhodovali: Tornay, Smrek – Vall, Tomáš, strely: 41:24, vylúčení: 8:12 (Buraľ 10 min za nešportové správanie; Šiňanský 10min za nešportové správanie; Washkurak 10min za nešportové správanie; Klenko 10min za nešportové správanie; Uhnák 10min za nešportové správanie), presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, bez divákov

Poriadne napínavý súboj sme mohli sledovať na východe Slovenska, kde sa hra i skóre prelievalo z jednej strany na druhú. Po prvom dejstve vyhrávali domáci, druhú tretinu zvládli lepšie Levice, aj zásluhou premiérového gólu Hayesa. Posledných dvadsať minút ovládlo Humenné, keď dvakrát skórovalo pri vlastnej presilovej hre. Na oboch stranách tiekli v závere duelu nervy. V tretej tretine arbitri rozdali celkovo sedemdesiatosem trestných minút.