2. KOLO PLAY-OFF SHL: Levice odštartovali play-off s prehrou, dnes sa pokúsia v Bratislave sériu vyrovnať

Každý zápas, každé víťazstvo ale aj prehra je krok ďalej. Kroky počas sezóny 2019/2020 nás dostali do play-off a s hrdosťou, bojovnosťou a hlavne s pokorou Levice odohrali prvý playoff zápas v Bratislave. O zápase rozhodla tretia tretina a bohužiaľ aj znova časté vylučovania na našej strane. Zápas bol až do konca druhej tretiny vyrovnaný. Levičania nastúpili do zápasu s pokorou a so súperom odohrali vyrovnanú partiu. Podržal nás brankár Kožiak na ktorého išlo 42 striel.

Bratislava Capitals – HK Levice 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Góly: 6. T. Varga (Buc), 27. Kružík (Selleck), 37. R. Varga (Martinelli, Piché), 47. Šalka (Danišovský), 51. R. Varga (Buc, Martinelli) – 20. Tábi (Rácz, Mrázik), 30. Gubo (Themár).

2. kolo Play-off SHL (Štvrťfinále)

Po základnej časti a následnej trinásťkolovej nadstavbe sa určilo poradie jednotlivých tímov pred vyraďovacou fázou. Najlepšiu pozíciu spomedzi elitnej osmičky majú hokejisti Bratislavy Capitals, ktorí hrajú štvrťfinále proti Leviciam. Včera sa ujali Capitals na domácom ľade vedenia vo štvrťfinálovej sérii 1:0.

Vyrovnajú Levičania štvrťfinálovú sériu na ľade Capitals a zlomia tak výsledkovo negatívnu sériu vzájomných zápasov s Capitals?