NADSTAVBA SHL: Pod Levickým hradom privítame Trnavu

3. kolo NADSTAVBA SHL

Dnešný program SHL ponúka iba tri stretnutia. Zápas medzi Topoľčanmi a Spišskou Novou Vsou odložili pre chorobu v tíme hostí a duel medzi Martinom a Bratislavou odohrajú 21. februára. Títo súperi sa stretli v hlavnom meste aj včera, keď v predohrávke ôsmeho kola nadstavby vyhrali Capitals 5:2.

Včerajší zápas (28.1.2020) proti Slovenskej Reperezentáci do 18 rokov Levičania zvládli aj napriek nie vydarenej prvej tretine, kedy sa vedenia v zápase ako prví ujali mladíci z SR 18 gólom Vaňa z 10.minúty.

HK Levice – SR18 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
Góly: 20. Mrázik (Vorobjev), 33. Mihalík (Piačka, Gubo), 40. Hrušík (Mrázik, Vorobjev), 42. Mihálik (Gubo), 48. Beták (Tábi), 50. Romanov (Klenko, Prus) – 10. Vaňo.
Rozhodovali: Žák – Kiepeš, Stankovič, vylúčenia: 4:6 na 2 min., navyše Novák na 5+DKZ za pichnutie – Lukošik na 10 min. za nešportové správanie, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:1, 569 divákov.

Levice majú namierené do play-off, zatiaľ čo šance Trnavy na opustenie poslednej priečky sú čoraz nižšie. Dvadsaťosembodový tabuľkový rozdiel hovorí jasnou rečou a tím z Tekova je jasným favoritom. Levice navyše ťahajú päťzápasovú víťaznú sériu a Trnavu zdolali vo všetkých štyroch vzájomných dueloch pri celkovom skóre 27:9.