Levickí odchovanci Samuel HLINČÍK a Boris KRAJČÍR v drese Slovak Vampires (SVK) získali v Lotyšskej Rige pohár pre víťaza turnaja.

RIGA – Prvý aprílový víkend sa v lotyšskej Rige konal medzinárodný hokejový turnaj kategórie U12 (6 ročník ZS) na ktorom sa zúčastnil aj hokejový výber SLOVAK  VAMPIRES,  v ktorom si pod vedením levického klubového trénera Jozefa VISZKOCSILA vybojovali miesto aj dvaja levickí odchovanci Samuel HLINČÍKBoris KRAJČÍR.

Išlo o turnaj  najvyššej výkonnostnej úrovne AAA , ktorý bol obsadený kvalitnou medzinárodnou konkurenciou z Česka, Švédska , Dánska, Rakúska, a domáceho Lotyšska.

Naši chlapci si počínali skvelo , vyhrali svoju základnú skupinu a bez straty bodu postúpili do play off kde bez zaváhania porazili všetkých súperov.

Hlavne finálový zápas s českým výberom SHS SELECT zniesol najprísnejšie kritériá tejto vekovej kategórie ročníka narodenia 2010. Naši chlapci tvrdo bojovali celý zápas, ktorý nakoniec vyhrali v pomere 2:1 a stali sa víťazmi turnaja.