Štvrťfinále dorastu pokračuje dvojzápasom v Prievidzi.

Stav série je po dvoch zápasoch pod Levickým hradom vyrovnaný a teraz čaká dorastencov ťažký dvojzápas v Prievidzi v sobotu 16.4. 2022 a v nedeľu 17.4.2022 (začiatky oboch zápasov sú o 12:00hod.).

Fanúšikovia levického dorasteneckého hokeja v prvých dvoch zápasoch na domácej pôde dostali naozaj kvalitný hokej. Oba domáce štvrťfinálové zápasy ukázali, že oba tímy chcú dosiahnuť čo najlepší výsledok v tejto sérii play-off a to postup do semifinále a pobiť sa v semifinále o extraligu.

Obidva tímy majú naozaj veľkú ofenzívnu silu a aj keď sa v play-off snaží každý tím hrať v prvom rade zodpovedne, tak v prvom zápase v Leviciach to platilo dvojnásobne. Už od úvodných minút zápasu mali tímy veľké šance a po troch rýchlych góloch Levíc musel tréner Žember brať oddychový čas pre Prievidzu, aby upokojil svoje mužstvo. Rovnaký ťah zase predviedol v druhom zápase aj tréner Hudec na konci tretej tretine za stavu 3:3.

ŠTVRŤFINÁLE Č.1:

HK Levice – MŠHK – mládež Prievidza 10:2 (6:0, 2:0, 2:2)
Góly: 2. Vrecník Marian, 2. Šútor René, 4. Špendel Ivan, 11. Tóth Dominik, 11. Vrecník Marian, 13. Bogoiavlenskii Bogdan, 28. Bogoiavlenskii Bogdan, 29. Ördögh Andrej, 43. Pindják Alex, 59. Ördögh Andrej – 47. Šušoliak Daniel, 53. Krcho Matej
Návšteva: 103 divákov

ŠTVRŤFINÁLE Č.2:

HK Levice – MŠHK – mládež Prievidza 3:4 pp (1:0, 2:2, 0:1, 0:1)
Góly: 16. Bogoiavlenskii Bogdan, 31. Tóth Dominik, 34. Tóth Dominik – 27. Krcho Matej, 37. Tóth Dávid, 58. Krajči Sebastián, 62. Krcho Matej
Návšteva: 153 divákov