Kategória: Ostatné

Deti na hokej 2019

V sobotu 19.01.2019 sa atmosféra na zimnom štadióne v Leviciach niesla v znamení radosti a smiechu. Hokejový klube Levice v spolupráci so Slovenským Zväzom Ľadového Hokeja usporiadal ďalšiu vydarenú náborovú akciu s názvom Deti na hokej.

O úspechu akcie svedčí aj množstvo deté zapojených do akcie, ktorých počet sa vyšplhal na krásnych 120! Veľký záujem o korčuľovanie, hokej a pohybovú aktivitu mimoriadne teší a do budúcnosti dáva veľkú nádej na vytvorenie širokej mládežníckej základne a ďalšie napredovanie klubu.

Hokejový Mikuláš v Leviciach

Pomaly prichádzajú najkrajšie sviatky roka a s ním obdobie plné zázrakov. Zázrakov naktoré sa tešia nielen deti, ale aj my dospelí. Zimný štadión v Leviciach sa premenil 10.12.2018 na miesto plné čarovných chvíľ, čertíkov, anjelov a prišiel dokonca aj Mikuláš s Gooolym – oficiálnym maskotom majstrovstiev sveta v hokeji 2011, ktoré sa konali práve na Slovensku.

Čítať viac…

V sobotu na zimáku už aj s Fanshopom!

Sobotňajší zápas seniorského mužstva prinesie fanúšikom HK Levice ďalšiu novinku. Pred, v priebehu a po zápase si budete mať ešte pred Vianocami možnosť zakúpiť si fanúšikovské predmety s logom HK Levice. Na výber budete mať podsedák, fanúšikovskú ruku, hrnčeky či puky HK Levice. Predmety si budete môcť zakúpiť v priestoroch fanshopu nad Čítať viac…