Majstri vybojovali aj prvú ligu!!

Sezóna dotiahnutá k dokonalosti! Po zisku historicky prvého majstrovského titulu v 2.hokejovej lige sa hokejistom Levíc vzápätí podarilo uspieť aj v baráži o St. Nicolaus 1.hokejovú ligu a vybojovali si tak licenciu na účinkovanie v druhej najvyššej slovenskej súťaži, v ktorej sa predstavia po druhýkrát po dlhých 14 rokoch. Výsledok rozhodujúceho zápasu hovorí za všetko.

Družstvo Prešova zachraňujúce prvú ligu na ľade Zvolena síce ako počas celej série tak aj v tomto zápase bojovalo, no kvalita, odhodlanie a hokejový boom poháňajúci hráčov vpred v podobe neskutočných fanúšikov boli na strane Levíc. Po bez gólovej prvej tretine sa levická kanonáda rozbehla a súperovi sme na pamiatku nechali 9 kúskov v sieti. Aj keď sme si radosť z absolútneho víťazstva ani raz nemohli užiť na domácom ľade, nezainteresovaný človek by tento fakt pri našich oslavách v Detve a vo Zvolene ani nemal ako zaregistrovať. Naši hokejisti počas finále a baráže snáď zápasy vonku akoby ani nehrali, verní fanúšikovia ich prišli podporiť všade kde sa len dalo a vytvárali im domácu atmosféru. Získať titul je nádherné, postúpiť v baráži do vyššej ligy fantastické no hokejový boom akí ste tu vy, fanúšikovia, pomohli vytvoriť, to je najväčšie víťazstvo HK Levice v sezóne 2018/19!

Dúfame, že tento trend sa nám podarí nielen udržať ale aj rozvíjať počas nasledujúcich rokov a že sa na zimný štadión v Leviciach budete radi v hojnom počte vracať aj naďalej a že sa nám bude dariť aj naďalej Vás hokejom baviť tak ako počas tejto sezóny.

Za toto všetko Vám od hráčov, vedenia a všetkých ľudí zapojených do hokeja v Leviciach patrí jedno obrovské… ĎAKUJEME!!!

HC Prešov 0:9 HK Levice (0:0; 0:5; 0:4) – stav série 1:4

Góly: 24. Štefanka st. (Tužinský, Bogoslovskii), 24. König D. (Šramaty), 26. Mihalík (Milo, Káčer), 33. Bogoslovskii (Tužinský, Sklenár), 40. Moravský (Šramaty, Bačkor), 46. Dobrý (Buianov, Mihalík), 52. Bogoslovskii (Školník, Kuzma), 59. König D., 60. Štefanka st. (Moravský, Bačkor)

Zostava LV: Sklenár (Búry) – Kuzma, Školník, Bogoslovskii, Štefanka st., Tužinský – Kohút, Milo, Dobrý, Mihalík, Novák – Buianov, Bačkor, Káčer, König D., Šramaty – Kasana, Moravský

Zostava PO: Kožiak, Marcinek – Hajda, Zavalniuk, Lamač, Pucher st., Pulščák – Krajč, Matejovie, Hrabčák, Stena, Španko – Kameneu, Voitcekh, Pucher ml., Kicha

Strely: 21:47

Vylúčenia: 3:4 na 2 min.

Presilové hry: 0:1

Oslabenia: 0:0

Rozhodovali: Vido – Číž, Hanko

Divákov: 612

27 comments

 1. Spätné upozornenie: tinder for computer
 2. Spätné upozornenie: dating games for kids free
 3. Spätné upozornenie: lesbian free dating websites
 4. Spätné upozornenie: free pof dating site plenty of fish
 5. Spätné upozornenie: free orlando dating sites
 6. Spätné upozornenie: free dating games online rpg
 7. Spätné upozornenie: europe free dating site
 8. Spätné upozornenie: completely free us dating sites
 9. Spätné upozornenie: free online games dating sims
 10. Spätné upozornenie: online dating sites free chatting
 11. Spätné upozornenie: free dating free
 12. Spätné upozornenie: completely free dating sites in uk
 13. Spätné upozornenie: are blueberries keto
 14. Spätné upozornenie: easy keto diet plan
 15. Spätné upozornenie: dr berg keto
 16. Spätné upozornenie: gay dating events london
 17. Spätné upozornenie: gay black latino dating
 18. Spätné upozornenie: dating a gay police officer
 19. Spätné upozornenie: gay dating europe
 20. Spätné upozornenie: dating advice for gay men
 21. Spätné upozornenie: black gay men dating sites
 22. Spätné upozornenie: dating site gay interracial
 23. Spätné upozornenie: gay men and dating
 24. Spätné upozornenie: gay big dick dating
 25. Spätné upozornenie: az gay dating

Comments are closed.