MLÁDEŽ: Stanislav Hudec posilnil trénerský tím mládeže

Korčule zavesil na klinec po sezóne 2017/18. V minulosti hral prevažne na Slovensku a v Česku, no pôsobil aj vo Švajčiarsku a Rusku, v ostatných rokoch aj v Taliansku, Francúzsku, Poľsku, Nemecku a v Rumunskej lige.

V minulej sezóne pôsobil ako tréner dorastu v Nových Zámkoch. Je nitriansky odchovanec. V rokoch 2000 až 2003 si vyskúšal pôsobenie v zámorskej juniorskej QMJHL v klube Chicoutimi Sagueneens. Na Slovensku pôsobil v Martine, Nitre a Slovane Bratislava. Hral aj v českých Vítkoviciach, Plzni, Sparte Prahe, Českých Budějoviciach i Třinci, s ktorým získal majstrovský titul. V sezóne 2007/08 hral v ruskom Podolsku, neskôr aj v švajčiarskom Bazileji. V sezóne 2012/2013 obliekol na päť zápasov dres rodnej Nitry, sedem zápasov odohral v talianskej Cortine. V sezóne 2013/2014 získal majstrovský titul s poľským klubom KH Sanok.

V slovenskom drese odohral 39 zápasov.

Slovenský hokejový obranca Stanislav Hudec bude v trénerskej kariére pokračovať práve u nás ako asistent trénera Slavomíra Chlebeca pri doraste a pri kategórii 7. ŠHT.  

MMo

3 comments

  1. Spätné upozornenie: joseph schooling tinder
  2. Spätné upozornenie: can you drink alcohol on keto diet

Comments are closed.