SHL: Zápas so Skalicou plný emócií a šarvátok. Klenko: Dnes to bol parádny hokejový zápas

Piatkový zápas 21.kola SHL medzi Levicami a Skalicou (4:2) patril medzi ozdoby slovenskej hokejovej ligy. Pod Levickým hradom sa odohral duel plný osobných súbojov bitiek a vypätých emócií.

Zápas mal všetko. Nebola núdza o horúce momenty. Rozhodcovia rozdali v zápase až 51 trestných minút a na oboch stranách sme boli svedkami až 15 vylúčení. Úspešnejším tímom boli na konci domáce LEVY.

„Dnes to bol parádny hokejový zápas pre všetkých divákov, ktorí si našli cestu na štadión. Takúto úroveň má slovenská hokejová liga, bolo tam všetko – góly, brejky, presilovky, oslabovky, bitky, dohrávanie súbojov. Z našej strany to bol super výkon, boli sme o tie dva góly lepší a výhru si užívame,“ povedal po zápase útočník Levičanov Jozef Klenko

“V piatkovom 21.kole SHL podali naši Levickí hokejisti bojovný výkon a porazili silného súpera , ktorý patrí dlhé roky medzi elitu prvoligových ale v minulosti aj extraligových mužstiev. Jednou zo zaujímavostí je aj fakt, že HK Levice si touto výhrou pripísali ďalšie 3 body do tabulky, kde figurujeme momentálne na 8. mieste s celkovým počtom 26 bodov, čím sme už dnes prekonali bodový zisk zo sezóny 2005/2006, kedy sme  za celú sezónu získali 24 bodov. (https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/standings/116/i-hokejova-liga-sr?StatsType=overall)”, rozhovoril sa po zápase predseda VV HK Levice Marcel OZIMÁK a ďalej dodal: “Aj keď sa nám v poslednom období nedarilo dokázali sme prerušiť sériu prehier a vyhrať dva zápasy po sebe, neustále sa chceme zlepšovať a chalani na tréningoch poctivo makajú. Každý jeden hráč, ktorý nastúpi na zápas, ktorý sa hádže do tvrdých striel, absolvuje množstvo tvrdých osobných súbojov v zápasoch…. si oblieka  žlto-zelený LEVICKÝ dres!!! Hrá za Levice a tým pádom je Levičan! To akým spôsobom fandia naši fanúšikovia je neskutočne silné, aj pri prehrách aj výhrach, chlapcom to dodáva silu, motivuje ich to do ďalšej práce a vieme, že sa nám to všetko vráti aj v podobe výhier a radosti z hokeja, ktorý všetci tak milujeme. 

HK Levice – HK Skalica 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
Góly: 38. Mihalík (Vorobiov, Novák), 41. Mrázik (Mihalík, Vorobiov), 47. Kropotin (Vorobiov, Novák), 59. Piačka

Rozhodovali: Kollár – Hanko, Stankovič, vylúčenia: 8:5 na 2 min, navyše Trnka 5+DKZ, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, 756 divákov

3 comments

  1. Spätné upozornenie: flame for tinder apk
  2. Spätné upozornenie: bild lovoo
  3. Spätné upozornenie: only free dating sites

Comments are closed.