V príprave druhá výhra mužov po samostatných nájazdoch

Levické družstvo mužov v druhom prípravnom zápase na ľade extraligových Nových Zámkov predviedlo z herného hľadiska vyrovnaný duel aj so záverečnou čerešničkou.

Levičania nastúpili na zápas s prílišným rešpektom voči extraligistom, od úvodných minút hrali kŕčovito a urobili rad individuálnych chýb z čoho pramenili v prvej tretine tri góly v našej bránke.

Druhá a tretia tretina patrila jednoznačne hosťujúcemu celku Levíc, ktorý po prvej prestávke vykorčuľoval na ľad ako vymenený tím. Mali viac z hry čoho výsledkom boli aj góly v súperovej bránke a vyrovnaný stav na konci tretej tretiny. Hráči z pod levického hradu sa napokon po samostatných nájazdoch úprimne tešili z víťazstva 5:6.

Marcel Ozimák (HK Levice): „Chalani predviedli parádny zápas, nechýbalo tam aj srdiečko po víťazstve a motivácia zdolať extraligový tím. Predviedli dobré aj slabšie výkony, ale rozhodne je na čom stavať. Perspektíva tu je a preto v ďalšej fáze prípravy môžeme súperom pripraviť aj nemilé prekvapenia.“


MHC Nové Zámky – HK Levice 5:6 sn (3:0, 1:3, 1:2 – 0:1)

Góly LV: Pätoprstý (Tábi), Tužinský (Vorobyev), Hvizdoš (Štefanka), Tábi, Rácz

Zostava HK Levice: Romančík, Mosný – Kohút, Rácz, Šturdík, Buianov, Matejovie, Štefanka, Tolokonnikov, Gerbel – Vorobyev, Mihálik, Tužinský, König, Klenko, Tábi, Veshutkin, Tóth, Hvizdoš, Gubo, Mrázik, Maladin, Pätoprstý


Nasledujúci prípravný zápas: HK Levice – HK Trnava (9.8.2019 – 18:30)

Autor: Marián Moravčík

2 comments

  1. Spätné upozornenie: green dot on tinder

Comments are closed.