MLÁDEŽ: V nominácii regionálnych výberov SR U15 aj Levičania

BRATISLAVA (SZĽH) – Slovenský zväz ľadového hokeja organizuje v Ružomberku a v Dolnom Kubíne ďalšie kolo regionálnych turnajov hráčov do 15 rokov. Cieľom je umožniť hráčom vo vyšších vekových kategóriách odohrať väčšie množstvo kvalitných zápasov ako umožňuje dlhodobá žiacka časť a stretnúť sa s výkonnostne podobnými družstvami na medziregionálnej úrovni. Za región Západ boli nominovaný aj Levický hráči.

Turnaje sa uskutočnia v sobotu 7. decembra. Organizačne ich zastrešuje Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s príslušnými regionálnymi hokejovými zväzmi a hostiteľskými klubmi.

SZĽH na návrh regionálneho trénera nominuje nasledujúcich hráčov výberu Západ na turnaj, ktorý sa uskutoční dňa 7.12.2019 v Ružomberku: Adam ŠELIGA, René ŠÚTOR. Ako náhradníkov na telefonické zavolanie regionálny tréner Ladislav Karaffa nominoval nasledovných hráčov: Adrián DUCHOŇ a Viliam ZAJKO.

Zraz nominovaných je 7.12.2019 (sobota): Zimný štadión v Ružomberku (do 7:45). Ukončenie akcie bude 7.12.2019 vo večerných hodinách.

MMo / HK Levice / SZĽH

3 comments

  1. Spätné upozornenie: who uses tinder
  2. Spätné upozornenie: singles dating sites absolutely free
  3. Spätné upozornenie: keto diet what can you eat

Comments are closed.