V 12. kole SHL Levičania skrotili rozbehnutú Skalicu

Hokejisti Levíc zvíťazili v stredajšom zápase 12. kola Slovenskej hokejovej ligy na ľade Skalice 5:2.

HK Skalica – HK Levice 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

V prvej tretine sa hral z oboch strán svižný hokej. Dobré šance na otvorenie skóre mali oba celky. V 11. min. sa vedenia ujali domáci záhoráci gólom VESHUTKINA. O 5. minút na to vyrovnával na 1:1 MIHALÍK a od tejto chvíle same zápas začali kontrolovať.

Levické LEVY v druhej časti zvýšil tempo, začali si vytvárať strelecké príležitosti a dočkali sa gólov. V 21. min už VOROBYEV poslal hostí opätovne do vedenia a MRÁZIK v početnej výhode zvyšoval na 1:3 z pohľadu domácich.

V treťom dejstve “LEVY” v pohode kontrolovali dianie na ľade, do súperovej bránky vsietili ešte dva góly a domácim nedovolili zdramatizovať z ich strany zápas.