SR U15 – tréningový kemp aj s hráčmi HK Levice

LEVICE, BRATISLAVA (SZĽH) – Slovenská hokejová reprezentácia do 15 rokov organizuje sériu regionálnych výcvikových táborov spojených s testovaním hráčov s ročníkom narodenia 2005. Kemp pre hráčov Západného Slovenska, ktorého súčasťou bude séria testov, tréningov a vzdelávania v oblasti výživy sa uskutoční 19.11.2019 v Púchove.

Tréneri starších žiakov a kadetov sa na mieste zúčastnia aj pracovného workshopu, počas ktorého budú diskutovať o výberových kritériách hráčov U15, priebehu testovania mimo ľadu ale aj o obsahovom zamarení tréningového procesu v tejto vekovej kategórii. V spolupráci s reprezentačnými trénermi a regionálnymi inštruktormi samozrejme povedú celý kemp aj testovanie hráčov. Na konci kempu sa uskutoční modelovaný zápas regionálnych výberov.

Príprava reprezentácie do 15 rokov túto sezónu pozostáva z dvoch zložiek. Turnajová časť a tieto kempy, na ktorých chceme zmapovať čo najväčšie množstvo hráčov. Budeme testovať ich zručnosti na suchu aj na ľade. Absolvujeme vždy tréningy a po každom kempe prebehne modelovaný zápas. Celkovým cieľom je pripraviť širší výber hráčov pre reprezentáciu do 16 rokov po stránke zručností, databázu ako podklad pre trénerov a dať hráčom spätnú väzbu,“ povedal tréner reprezentácie SR do 15 rokov Róbert Rehák, ktorý dodal: „Samozrejme rátame aj s hráčmi, ktorí pôsobia v zahraničí. Po sezóne, v apríli, zorganizujeme veľký trojdňový kemp, kde opäť absolvujeme niekoľko tréningov a potom aj miniturnaj medzi výberom našich hráčov pôsobiacich v zahraničí a jednotlivými regionálnymi výbermi.“

V súvislosti s predmetným kempom boli realizačným tímom SZĽH a HK Levice nominovaní priamo štyria hráči klubu HK Levice: Adrián DUCHOŇ, Adam ŠELIGA, René ŠÚTOR a Viliam ZAJKO. Ako náhradníci (na telefonické zavolanie) boli nominovaní Michal MINÁR, Peter KRATOCHVÍL, Matúš TROKAN a Michal SOBOTKA.

Zraz nominovaných je 19.11.2019 (utorok) do 8:00 na zimnom štadióne v Púchove. Ukončenie akcie bude 19.11.2019 po 19:30.

Zdroj a foto: SZĽH / HK Levice

3 comments

  1. Spätné upozornenie: tinder gold heart next to name
  2. Spätné upozornenie: asian dating free site
  3. Spätné upozornenie: keto friendly drinks

Comments are closed.