SHL: Topoľčanci sa predstavia pod Levickým hradom

26. kolo SHL

Naša najvyššia hokejová súťaž má reprezentačnú prestávku, no dianie v 🇸🇰 Slovenskej hokejovej lige neutíchlo.

Stredajšie adventné 26. kolo Slovenskej hokejovej ligy ponúka pre Levice atraktívne hokejové predstavenie pred domácimi fanúšikmi a Levičania dúfajú, že bude plný dom.

Levice sa v posledných dvoch kolách predstavili v Žiline a v Dubnici a výsledkom boli po bojovných výkonoch dve prehry. Tridsaťbodový tabuľkový rozdiel medzi Levicami a Topoľčanmi hovorí jasnou rečou. Jasná úloha teda znie: zredukovať aktuálnu tridsať bodovú stratu na vedúce pozície v tabuľke SHL a posunúť sa opäť o priečku vyššie.

Hráč, ktorého sa oplatí sledovať: Maxsim Kropotin, 25 ročný krídelník odohral za Levice už sedem zápasov s bilanciou 3+4 s priemerom bodov na zápas 1. Potvrdí svoju stúpajúcu formu aj dnes?

Z Topoľčancami sa ráta ako ašpirantami na celkové prvenstvo v SHL. Vo vloženom zápase 32.kola, ktoré sa odohralo 9.12.2019, Topoľčanci podľahli Bratisleve 0:2 a vrátili sa na druhé miesto v priebežnom poradí. Za prvou Bratislavou strácajú však len bod, a ich ambíciou bude bodovať naplno!

Hokejisti z metropoly Tekova na svojich súperov herne nestrácajú, hovorí o tom jasná herná pohoda. No nepohoda máta Levičanov čo sa týka víťazstiev, ktoré chýbajú a v tabuľke im zatiaľ patrí ôsma priečka..

Levičanom pomôže pri ich ťažení početná divácka kulisa! Prekonáme tisícovú hranicu fanúšikovskej podpory ako šiesteho hráča na ľade?

Vzájomné zápasy:
HK Levice – HC Topoľčany 2:3 (2.10.2019, SHL)
HC Topoľčany – HK Levice 3:1 (1.11.2019, SHL)

Zápas sa začína už o 18:00 hod. / ZŠ Levice

MMo

2 comments

  1. Spätné upozornenie: how to verify tinder account
  2. Spätné upozornenie: american free dating site

Comments are closed.