SHL: Levičania sa dnes predstavia na Spiši

27. kolo SHL

Naša najvyššia hokejová súťaž má reprezentačnú prestávku, no dianie v 🇸🇰 Slovenskej hokejovej lige dnes pokračuje jej 27. kolom.

Tri tesné prehry z posledných kôl, taká je bilancia Levického mužstva, ktoré svojím herným prejavom nezaostáva za žiadnym mužstvom z hornej časti tabuľky SHL. Z posledného zápasu sme si odniesli bod po remíze v riadnom hracom čase.

Levice majú na svojom konte 33 bodov a od postupového miesta, kde momentálne je Spišská Nová Ves, nás delí šesť bodov. Spišiaci majú za sebou tri domáce stretnutia, z ktorých vyťažili iba tri body za výhru po nájazdoch proti Považskej Bystrici a prehru v predĺžení s Bratislavou a z posledného zápas v Trnave si domov nepriviezli ani bod.

Vzájomné zápasy oboch mužstiev sú vyrovnané, Levice si v prvom vzájomnom zápase zo Spiša odniesli výhru 6:2 a na domácom ľade podľahli Spišiakom 3:4.

Do konca základnej časti ostáva 10 kôl a prerozdeliť 30 bodov bude tvrdým orieškom aj pre Levičanov. Ambíciou v dnešnom zápase bude preto nadviazať na prvý vzájomný zápas a bodovať naplno!

Súboj proti Spišskej Novej Vsi bude výzvou a zverenci Pavla Takáča sa určite vypnú k maximálnemu výkonu. Tak tomu bolo aj v prvom vzájomnom zápase, ktorý Levice vyhrali 6:2.