Podpora z tribún je pre tím nesmierne dôležitá

PERNAMENTNÉ VSTUPENKY STÁLE V PREDAJI!

Hokejový klub Levice si váži podporu z tribún. Veď za ostatné prvé dva domáce prípravné zápasy si na zimný štadión našlo cestu bezmála 680 fanúšikov, ktorí nás prišli podporiť.

V prvom rade som veľmi rád, že tu môžem byť. Návštevnosť na prípravných zápasoch predčila moje očakávania a je len fajn, že si fanúšikovia aj v tomto období dovoleniek a ukrutného tepla nájdu cestu na zimný štadión a podporia tak svoj tím a klub. Chlapcov to ženie dopredu a aj keď sú to len prípraváky, tak sa tešia na každý domáci zápas, ktorý odohrajú pred svojimi fanúšikmi, podpora z tribún je pre tím nesmierne dôležitá,“ zveril sa hlavný tréner Pavel Takáč.Čo všetko kúpou permanentnej vstupenky získate?

Tým najpodstatnejším samozrejme vždy zostane GARANTOVANIE STÁLEHO MIESTA.

Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre základnú permanentnú vstupenku (prípravné zápasy + základná časť), alebo VIP permanentnú vstupenku (VIP miesto na zimnom štadióne, vstup do VIP priestorov s cateringom, prípravné zápasy + základná časť + play-off), odpadne Vám opakované zháňanie vstupeniek na jednotlivé zápasy počas sezóny.


Kde si môžete permanentku zakúpiť a vyzdvihnúť?

Permanentnú vstupenky si zarezervujte a objednajte na hklevice.marketing@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0911 699 978.

Pred každým domácim prípravným zápasom v pokladni na zimnom štadióne.


VIAC INFO O VSTUPENKÁCH A PERMANENTNÝCH VSTUPENKÁCH TU: https://hklevice.sk/?page_id=6907


Milí priatelia, verní fanúšikovia levického hokeja! Veríme, že budúcnosť nášho klubu je našou spoločnou vecou. Poďme spojiť sily!

3 comments

  1. Spätné upozornenie: snapchat meets tinder
  2. Spätné upozornenie: free online dating sites jamaica
  3. Spätné upozornenie: how much magnesium on keto diet

Comments are closed.