Permanentné vstupenky HK Levice na sezónu 2019/2020 stále v predaji!

Prvé týždne predaja permanentných vstupeniek nám dali poriadne zabrať. Na druhej strane sme z toho nadšení a nesmierne nás tento fakt teší. Predaj permanentných vstupeniek pokračuje až do začiatku sezóny!

Podpora z tribún je pre tím nesmierne dôležitá!

Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre základnú permanentnú vstupenku (prípravné zápasy + základná časť), alebo VIP permanentnú vstupenku (VIP miesto na zimnom štadióne, vstup do VIP priestorov s cateringom, prípravné zápasy + základná časť + play-off), odpadne Vám opakované zháňanie vstupeniek na jednotlivé zápasy počas sezóny.

Navyše v cenách VIP permanentných vstupeniek je už zarátané aj prípadné play off. V praxi to bude znamenať, že ak sa Levice prebojujú do vyraďovacej fázy, držiteľ permanentky si nebude musieť na žiadny play off zápas kupovať vstupenku. Tá mu bude platiť na všetky zápasy play off, bezohľadu na ich počet.PERMANENTNÉ VSTUPENKY:

Permanentná vstupenka 50 (prípravné zápasy + základná časť): 50 €

Permanentná vstupenka 25 ( 7 – 17 rokov, seniori a ZŤP): 25 €


Permanentná vstupenka VIP (prípravné zápasy + základná časť + play-off): 150 €


Viac o vstupenkách a permantných vstupenkách

Permanentnú vstupenku si zarezervujte a objednajte na hklevice.marketing@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0911 699 978.

Permanentnú vstupenku si zakúpite aj pred každým domácim prípravným zápasom v pokladni na zimnom štadióne.

Milí priatelia, verní fanúšikovia levického hokeja! Veríme, že budúcnosť nášho klubu je našou spoločnou vecou. Poďme spojiť sily!

3 comments

  1. Spätné upozornenie: deleting tinder
  2. Spätné upozornenie: free bisexual men dating sites
  3. Spätné upozornenie: keto meals delivered

Comments are closed.