SENIORI: Obranca Juraj Cebák zamieril z Liptovského Mikuláša do Levíc

HK Levice/26.11.2019 – Slovenský hokejový obranca Juraj Cebák sa dohodol na spolupráci s prvoligovým HK Levice.

Novou akvizíciou v mužstve HK Levice je obranca Juraj Cebák, odchovanec Prievidze, ktorý naposledy hrával za Liptovský Mikuláš. “Chcem odohrať čo najviac zápasov a pomôcť mužstvu splniť jeho ciele,“ upresňuje svoje ambície nováčik v tíme trénera Takáča, ,,Kolektív je v pohode, je tu mladé mužstvo a zopár chalanov aj poznám. Podstatné je, aby sa nám darilo.“

Obranca HK Levice Juraj CEBÁK

Pre 37-ročného obrancu pôjde už o druhé pôsobenie v našom hokejovom klube v ktorom naposledy pôsobil, síce krátko v sezóne 2005/06. Rodák z neďalekej Prievidze už v Leviciach hrával pred štrnástimi rokmi, ale vtedy nastúpil iba na tri zápasy a zaznamenal jednu asistenciu. V sezóne 2005/06 si zahral okrem iných aj po boku aktuálneho asistenta trénera HK Levice Jaroslava Matejova či súčastného predsedu VV HK Levice Marcela Ozimáka, ale aj Jozefa Mihalíka.

Juraj Cebák prichádza z najvyššej slovenskej súťaže, kde doteraz odohral celkovo 821 zápasov a v rokoch 2014 a 2015 získal s Košicami majstrovské tituly. Obliekal aj dresy Žiliny, Nitry, Martina, Zvolena, Banskej Bystrice, Košíc a Trenčína. Sezónu 2018/2019 mu pokazili zdravotné problémy, pre ktoré v nej odohral za trenčiansku Duklu iba 33 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu gól a päť asistencií. V sezóne 2012/13 si obliekol aj dres českého extraligistu z Liberca.

4 comments

  1. Spätné upozornenie: swipe Surge tinder
  2. Spätné upozornenie: college dating sites free
  3. Spätné upozornenie: lovoo premium amazon
  4. Spätné upozornenie: keto diet mistakes

Comments are closed.