NADSTAVBA SHL: Levice sa nenechali prekvapiť, obrali Trnavu o všetky body, zápas sa lámal v záverečnom dejstve

Slovenská hokejová liga mala v stredu na programe jeden zápas 6. kola nadstavbovej časti skupiny o 7.-10. miesto. Levice v ňom zdolali domácu Trnavu 7:3.

HK Gladiators Trnava – HK Levice 3:7 (2:2, 1:2, 0:3)

Góly: 8. Marguš (Lavrenov, Jakab), 12. F. Hudec (Bobál, Burian), 37. Bobál (Marguš, Schmidt) – 8. Tužinský (Piačka, S. Hudec), 20. Novák (Buianov, Tábi), 26. Tábi (Hvizdoš, Kohút), 32. Vorobjev (Novák), 47. Klenko (Vorobjev, Mrázik), 55. Beták (Novák), 57. Vorobjev (Beták, Novák).
Rozhodovali: P. Šefčík – Junek, J. Šefčík, vylúčení: 3:3, presilovky: 1:2, oslabenia: 1:1, 128 divákov.

V prvej a v druhej tretine sa nehral oku lahodiaci hokej, oba tímy sa zamerali na dobrý forčeking a pozorné bránenie. V prvom dejstve mali viac šancí domáci hokejisti, v druhej tretine sa to obrátilo a počet striel hovoril vysoko v prospech Levíc.

Tretia tretina už bola v našej réžii, presadili sme sa v útočnom pásme a presadila sa štvrtá a prvá päťka.

Pavel Takáč, tréner Levíc: “Od začiatku sme chceli hrať poctivý, kvalitný hokej vediac, že Trnava hrala tretí zápas za posledných päť dní a má kompletné iba tri päťky. V prvej tretine sa nám to však veľmi nedarilo. Nehrali sme u nich, teda v útočnom pásme, nehrali sme ani dôrazne. Trnava má však veľmi dobré otáčanie hry do útoku, často sa dostáva do únikov a prečíslení. Túto silnú stránku súpera sme však eliminovali a aj vďaka tomu sme tiež vyhrali. Zregenerujeme a tešíme sa na piatok, kedy si chlapci užijú domácu exhibíciu s Banskou Bystricou pri príležitosti 90. výročia hokeja v Leviciach.”

MMo

4 comments

  1. Spätné upozornenie: tinder pictures tumblr
  2. Spätné upozornenie: free hpv dating
  3. Spätné upozornenie: gay dating
  4. Spätné upozornenie: keto shake

Comments are closed.