SHL: Martinskí rytieri dnes pod Levickým hradom

Dnes čaká Levických hokejistov domáce stretnutie 23. kola SHL proti Martinu, veríme, že pred plným domom. „Na tento zápas sa osobne veľmi teším, fanúšikom sa chcem ukázať v dobrom svetle. Hlavné je, aby sa tešili z našej hry, hráme pre nich. V každom domácom zápase sú našim šiestym hráčom a posúvajú nás ďalej k víťazstvám.“ povedal obranca Juraj Cebák.

Levice sa po malom útlme rozbehli a v posledných troch zápasoch získali deväť bodov. V Trnave sme dokonca v stredu načapovali desiatku. Martin však ťahá šesťzápasovú bodovú sériu a predstavuje súpera z iného výkonnostného súdka. Potvrdili to aj vzájomné zápasy, v ktorých vyhrali Turčania 4:1 a 11:3. 

Levice posilnili svoju obranu o Juraja Cebáka, ale treba pripomenúť aj útok do ktorého pred nedávnom prišiel Maxsim Kropotin – ruský útočník, ktorý prišiel z druhej najvyššej Ruskej ligy VHL. Za Levice odohral už štyri zápasy s bilanciou tri góly a jedna asistencia.

Dnešný zápas proti Martinským rytierom preverí našu reálnu silu mužstva, či sa hra Levických LEVOV po troch víťazstvách v rade a doplnení kádra o nové posily, posunula na takú úroveň, aby Levičania boli schopní poraziť aj lepšie tímy v SHL.

Zápas sa začína o 18:00 hod. / ZŠ Levice

3 comments

  1. Spätné upozornenie: free dating video chat
  2. Spätné upozornenie: keto diet results before and after

Comments are closed.