Levické hokejové mužstvo pokračuje v príprave dnešným zápasom proti Nitre

Jeden zvučný súper je minulosťou, druhý pricestuje v piatok. Na domácom ľade pod Levickým hradom privítame Nitru.

Levické mužstvo nie je zložené vyslovene z mladej krvi. Iste, v dnešnom hokeji sa viac preferuje mladosť a drzosť, avšak bez pridania skúseností a kvalít to nejde. Spomínané faktory reprezentujú obranca Juraj Cebák alebo útočníci Samir Saliji a Martin Uhnák. Všetci menovaní chytali ostrohy napríklad aj v drese HK Nitra.

Tréner Levického mužsva Jozef Kováčik už tento týždeň zažil trénerský krst ohňom. Striedačku Levíc viedol v rámci prípravného stretnutia na domácom ľade s Banskou Bystricou. V hľadisku sedelo solídnych 707 divákov.

Jeden zvučný súper je minulosťou, druhý pricestuje v piatok. Levičania privítajú Nitru. „V stredu ráno som si zavolal s Antonínom Stavjaňom a dohodli sme sa na zmene pravidiel. Duel sa uskutoční vo formáte 4×15 minút. Posledná časť sa bude hrať 3 proti 3. Následne pôjdeme do predĺženia, aby vznikol priestor aj na takúto situáciu a boli sme na ňu pripravení počas sezóny” – avizuje zmenu počas zápasu tréner Kováčik.

PROGRAM PRÍPRAVNÝCH ZÁPASOV:

HK AUTO-RÁCZ Levice – HC ´05 Banská Bystrica (18.8.2020)
HK AUTO-RÁCZ Levice – HK Nitra (21.8.2020)
HK AUTO-RÁCZ Levice – SVK 18 (3.9.2020)
HK AUTO-RÁCZ Levice – HK Martin (18.9.2020)
HK Martin – HK AUTO-RÁCZ Levice (24.9.2020)

(termíny zápasov sa môžu meniť a tak isto budeme aktualizovať aj prípadné ďalšie prípravné stretnutia v závislosti od prebiehajúcej pandémie COVID-19)

MMo