Levice vydreli výhru nad Trnavou

Hokejisti HK Levice zdolali v piatkovom domácom zápase 13. kola Slovenskej Hokejovej Ligy HK Gladiators Trnava 4:3. O víťazstve Levíc rozhodol v 56. minúte Mrázik Matej.

Levičania mali dobrý nástup do zápasu, už v 48. sekunde mohli ísť do vedenia, ale Tábi neuspel zoči–voči Ivanovičovi. Trnava hrala potom presilovku, pohrozili, ale neskórovali. Skóre sa menilo v neprospech Levičanov v 8. min., keď inkasovali z hokejky Bobála. Stav po I. tretine neveštil nič dobré.

Skóre sa menilo v druhej tretine a to hneď štyri krát, kde domáci tím naplno, zabral, využil ponúknuté presilovky a vyhral ju v pomere 3:1 a všetko malo byť jasné.

Lenže Trnava záver duelu zdramatizovala, gólom zo 43. min. stav zápasu vyrovnala a vykresala si nádej plného bodového zisku. O víťazstve s cenou zlata môžu Levičania ďakovať aj dobrej offenzíve na konci tretej tretiny, kedy súpera zatlačili v jeho obrannom pásme z čoho v 56. minúte vsietil víťazný gól MRÁZIK.

HK Levice – HK Gladiators Trnava 4:3 (0:1, 3:1, 1:1)

Matej MRÁZIK, autor víťazného gólu Levíc:“Bol to veľmi ťažký, fyzicky i psychicky náročný zápas. Súper hral veľmi dobre, tvrdo, zviedli sme mnoho osobných súbojov. Sme teda veľmi radi, že sme vyhrali. Aj keď iba o gól.”

„Konečne výhra, ktorú sme na domácom ľade pred fantastickým publikom potrebovali ako soľ! Všetci veríme, že nás toto víťazstvo nakopne. Ubojovali sme to a dokázali sme si, že hokej hrať vieme. Len si to musíme upratať v hlavách a hrať hokej. Povedali sme si, že nehráme tak zle. Pridali sme na agresivite, začali sme korčuľovať a napádať. Trnava hrala na víťazstvo, ale my sme boli v závere lepší tím,“ netajil veľkú radosť brankár Pavličko.

FOTO: Jozef Bedej

2 comments

  1. Spätné upozornenie: how to get laid with tinder
  2. Spätné upozornenie: keto diet cheese

Comments are closed.