Levice prelomili čiernu sériu prehier, Panterov skolili v prvej tretine

Pred zápasom 19. kola medzi HK Levice a HK´95 Považská Bystrica si oba kluby a hráči Slovenskej hokejovej ligy uctili pamiatku obetí stredajšej tragickej dopravnej nehody autobusu pri Nitrianskych Hrnčiarovciach. Po štátnej hymne SR hráči, tréneri i fanúšikovia na štadióne si uctili pamiatku obetí minútou ticha. Hokejisti na stretnutie nastúpili s čiernymi páskami a zdieľali tak smútok s rodinami zosnulých.

HK Levice – HK Spišská Nová Ves 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)

HK Levice – HK’95 Považská Bystrica 6:3 (4:1, 1:0, 1:2)

Posledné dva zápasy či už so Spišskou Novou Vsou alebo s Považskou Bystricou naznačili smer akým sa treba uberať. Vždy je skvelý pocit streliť nejaké góly. Proti Považskej všetky štyri formácie hrali veľmi dobre” povedal 22-ročný útočník Adam TUŽINSKÝ, ktorý má z dvadsiatich zápasoch bilanciu 6+11. „Myslím si, že sme mali dobrý vstup do zápasu a v prvej tretine sme v podstate s Jožkom MIHALÍKOM rozhodli stretnutie. Aj keď hostia mali zopár nebezpečných šancí, podržal nás brankár Dano PAVLIČKO. Hrali sme ako tím a veľmi sme chceli vyhrať čo sa aj podarilo.”

Pavel Takáč, tréner HK Levice: “Minulý domáci zápas proti Spišskej nám nevyšiel, preto sme dnes veľmi chceli vyhrať. Vedeli sme, že Považskej Bystrice to vonku nejde, a na to sme sa pripravili. V zlomových momentoch nás podržal brankár Pavličko. Je to pre nás veľmi dôležité víťazstvo.”

4 comments

  1. Spätné upozornenie: swipes on tinder
  2. Spätné upozornenie: interracial dating free
  3. Spätné upozornenie: adult game dating my daughter
  4. Spätné upozornenie: keto diet and epilepsy

Comments are closed.