Levice nestačili na Považskú Bystricu ani na Bratislavu

Muži si v posledných dvoch kolách skomplikovali umiestnenie v tabuľke a bude treba veľa roboty si vypracovať minimálne stred tabuľky.

Levický tím má odohraných 12 zápasov, z toho zaknihovali len 4 výhry v riadnom hracom čase. V oboch zápasoch sme súpera prestrieľali, ale chýba nám efektivita streľby. Oba zápasy sa niesli v bojovnom duchu, v oboch zápasoch sme nepoľavili v osobných súbojoch. Herný prejav Levického mužstva bol oveľa lepší ako v uplynulých zápasoch. Negatívum je ale komplikovaný prechod do útočného pásma. Puky treba za každú cenu tlačiť do bránky a vyvarovať sa zbytočným vylúčeniam. Na druhej strane máme čo doháňať v hre piati proti trom. V zápase s Bratislavou sme nevyužili ani jednu ponúknutú šancu na skórovanie z presilovej hry 5 na 3.

Trénerská dvojica HK Levice má nad čím rozmýšľať

“Mne sa predošlé zápasy nehodnotia ľahko. My sme na oboch zápasoch dve tretiny neboli. Moji hráči si asi mysleli, že idú hrať proti dorastu. Zabudli, že Považská Bystrica a hlavne Bratislava Capitals majú kvalitných hráčov, ktorí nedávno hrali v extralige. Dve tretiny sme nič nehrali, boli sme všade neskoro, prehrávali sme všetky osobné súboje. Hokej je dnes rýchla hra a my sme ho hrali ako v osemdesiatych rokoch. Spätné prihrávky, prehrané osobné súboje… Mohli sme byť radi, že sme prehrali proti Bratislave len 1:4. Ako každé mužstvo aj my máme vysoké ambície, takýto prístup si nemôžeme dovoliť. Musíme sa zlepšiť vo všetkých činnostiach. Považská a aj Capitals vyhrali úplne zaslúžene. My ak budeme takto pokračovať, tak budeme tam, kde sme teraz,” uviedol tréner “LEVOV.” 

5 comments

  1. Spätné upozornenie: free dating married
  2. Spätné upozornenie: free online dating sites nyc
  3. Spätné upozornenie: absolutely free adult dating sites
  4. Spätné upozornenie: keto wine

Comments are closed.