Levičania prišli o trojzápasovú bodovú sériu

Vynikajúci vstup do trojzápasového kolotoča si Levičania nemohli ani želať. V Piešťanoch zdolali v prestrelke vo vloženom zápase Slovenskú reprezentáciu do 18 rokov 7:4 a po zápase to vyzeralo, že aj do ďalších dvoch domácich zápasov majú našliapnuté a dokážu odohrať s kvalitným súperom vyrovnanú partiu. Opak však bol pravdou. Levičanom sa v posledných domácich zápasoch pri početnej diváckej návšteve nedarí.

Ako nováčik SHL sme vykročili do ligy výborne a po odohraní piatich zápasov sme boli pred šlágrom kola s Martinom s desiatimi bodmi na druhej priečke tabuľky. Len o bod bol za nami Martin. Levické LEVY mali pred týmto zápasom v prvej desiatke produktivity až štyroch hráčov pričom pôsobivá je hlavne štatistika obrancu Michala Nováka (4+3). Čo opäť neteší je fakt, že zo siedmich zápasov sme dosiahli len tri výhry a aj to len jednu na domácom ľade.

Zápas s Reprezentáciou SR 18 / Piešťany, 24.9.2019

Zápas s bývalým extraligistom Žilinou bol v očakávaní ako na strane hráčov, tak na strane fanúšikov a divákov. Silnou stránkou Levíc sú zatiaľ presilové hry (úspešnosť vyše 22 percent), zatiaľ čo „VLCI“ využili iba 9 percent početných výhod. Dôležitosť tohto zápasu bola zrejmá pre oba tými. Vyrovnanosť prvej tretiny tomu aj nasvedčovala, aj keď sme inkasovali, dokázali sme odpovedať a stav vyrovnať na 1:1. V ďalšom priebehu zápasu opraty prebralo mužstvo z Kysúc a zápas dotiahlo do víťazného konca.

Pavel Takáč (tréner HK Levice): „Tento týždeň nás čaká naozaj náročný program, uspeli sme v Piešťanoch proti húževnatým mladíkom z projektu SR18, ale v domácom prostredí sme doplatili v oboch zápasoch na hernú disciplínu hlavne v druhej tretine, kde robíme školácke chyby, ktoré súperi Martin a Žilina efektívne trestali a tým pádom rozhodovali zápasy už v polovici stretnutia. Čaká nás ešte štvrtý zápas tento týždeň v nedeľu na pôde Dubnice, ktorá zaváhala proti Trnave“.

Reprezentácia do 18 rokov – HK Levice 4:7 (0:3, 2:3, 2:1)


HK Levice – HK VITAR Martin 1:4 (0:0, 0:3, 1:1)

Góly: 43. Mrázik (Kuzma, Fominykh) – 24. Poliaček (Murček, Brezniak), 27. Poliaček, 36. Murček (Dírer, Rudzan), 50. Zeliska (Dírer, Paulíny)

Divákov: 695


HK Levice – MsHK Žilina 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)

Góly: 11. Tábi (Tužinský, Kuzma), 51. Piačka (Konig D., Novák) – 5. Záhradník (Macek), 21. Markovič (Síkeľa, Dubeň), 29. Macek (Síkeľa), 39. Macek, 41. Markovič (Dubeň, Suráň), 54. Prášil (Záhradník)

Rozhodovali: Moller – Staššák, Číž

Vylúčení: 6:3

Presilovky: 0:1

Oslabenia: 0:1

Divákov: 948


Nasledujúci zápas – 7. kolo: MHK TSS GROUP Dubnica – HK Levice (29.09.2019, nedeľa o 18:00 – ZŠ Dubnica nad Váhom)

Foto: Jozef Bedej

9 comments

  1. Spätné upozornenie: lovooeinloggen.com
  2. Spätné upozornenie: free durban dating sites
  3. Spätné upozornenie: zendaya dating
  4. Spätné upozornenie: dating sites for seniors over 70
  5. Spätné upozornenie: onlinedatingtwo.com
  6. Spätné upozornenie: what can i eat on the keto diet
  7. Spätné upozornenie: is popcorn keto friendly
  8. Spätné upozornenie: jenna jameson's keto diet
  9. Spätné upozornenie: keto diet basics

Comments are closed.