KLUB OZNAMUJE: Tombolovú cenu z posledných play-off zápasov od Kúpeľov Dudince môžu výhercovia využiť predbežne od 1.9.2020

Počas oboch posledných domácich play off zápasov získali dvaja výhercovia
rodinný wellnes pobyt od nášho partnera Kúpele Dudince. Keďže sa stále nachádzame v mimoriadnom režime a prevádzky sa otvárajú postupne, prosíme výhercov rodinného pobytu v Kúpeľoch Dudince a.s., aby kontaktovali telefonicky recepciu kúpeľov a dohodli si termín pobytu od 1.9.2020 na telefónnom čísle +421 45 550 4444.

Predstavenstvo spoločnosti Kúpele Dudince, a. s. rozhodlo o obnovení prevádzky kúpeľov počnúc 4. 5. 2020 (v LD Rubín a LD Smaragd), ale IBA pre pacientov, ktorí majú lekárom schválený návrh na kúpeľnú starostlivosť.

Výhercom v mene HK Levice gratulujeme a aj našou snahou je aby tombolová cena bola plne využená! Pevne veríme, že vyššie uvedené informácie prispejú k zamedzeniu šírenia koronavírusu a budeme sa všetci cítiť v Kúpeľoch Dudince bezpečne. K tomu je však potrebná spolupráca, tolerancia a zodpovedný prístup nielen zamestnancov, ale aj pacientov a návštevníkov. Za pochopenie a dodržiavanie opatrení srdečne ďakujeme.

Zdravie je to najcennejšie, čo máme, preto ho musíme chrániť.

HK Levice / Predstavenstvo spoločnosti Kúpele Dudince, a.s.


Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.