Dorast HK Levice vyzve vo štvrťfinále play – off 1LD mládežnícky tím z Prievidze.

Naši dorastenci ukončili základná časť na peknom druhom mieste za HO HAMIKOVO Hamuliakovo. Účastníkmi PLAY-OFF sú mužstvá umiestnené na 1. – 3.mieste po základnej časti v skupinách Zápas a Stredovýchod.

  • Do tejto časti súťaže nemôžu zo základnej skupiny Západ postúpiť HC Slovan Bratislava – mládež „B“, HK Dukla Trenčín n.o. „B“ a zo skupiny Stredovýchod MHK Ružomberok bez ohľadu na ich umiestnenia v základnej časti v skupinách Západ a Stredovýchod. V prípade, že sa HC Slovan Bratislava – mládež „B“, HK Dukla Trenčín n.o. „B“ sa umiestnia na 1., 2., 3. mieste po ukončení základnej časti skupiny Západ, do časti krížové play-off postúpi/postúpia družstvá umiestnené na 4./5. mieste tejto skupiny. V prípade že sa MHK Ružomberok umiestni na 1., 2., 3., mieste po ukončení základnej časti skupiny Stredovýchod do časti krížové play-off postúpi družstvo umiestnené na 4. mieste tejto skupiny.

PLAY-OFF (MAXIMÁLNE 5 KôL NA 3 VÍŤAZNÉ ZÁPASY)
V časti „PLAY-OFF“ družstvo, ktoré nenastúpi na zápas z akéhokoľvek dôvodu, bude za takto neodohratý zápas potrestané kontumáciou zápasu v prospech súpera. V prípade, ak družstvo nenastúpi na zápas z dôvodu karantény, alebo iných opatrení štátu v súvislosti s COVID-19, bude takýto zápas kontumovaný v prospech súpera, ale nebude disciplinárnym previnením klubu.

PLAY-OFF ŠTVRŤFINÁLE (QF, krížové play-off)
a) V Play-Off Štvrťfinále hrajú družstvá umiestnené na 2. a 3. mieste po Základnej časti 1LD v skupinách Západ a Stredovýchod (viď *) a to systémom 2Z.- 3SV., 2SV. – 3Z., max. 5 kôl.
Štvrťfinále sa hrá v sérii na 3 víťazné stretnutia.
b) 1., 2. a príp. 5. rozhodujúce stretnutie sa odohrá na zimnom štadióne družstva lepšie umiestneného po časti ZČ; 3., príp. 4. na zimnom štadióne horšie umiestneného družstva po časti Základná časť.
c) Každé stretnutie musí mať víťaza. V prípade nerozhodného výsledku v riadnom hracom čase sa pokračuje ďalej v zmysle Smernice SZĽH 1LD pre sezónu 2021/2022 upravujúcej spôsob predĺženia a samostatných nájazdov v 1LD (predĺženie v zápasoch podľa čl. 8.1.; samostatné nájazdy podľa čl. 8.2 Smernice).
d) Do Play-Off Semifinále postupujú družstvá, ktoré zvíťazia v troch stretnutiach z piatich možných

Chalani v prvom kole play – off vyzvú na domácom ľade tím z Prievidze, Tím z Prievidze po základnej časti skončil na 3. mieste..

Program zápasov:

PLAYOFF 2021/22 ŠTVRŤFINÁLE 1.LIGA DORASTU

DátumDomáciVýsledokHostiaČasMiesto zápasuKolo
12. apríla 2022LEV  PRM16:00ŠTVRŤFINÁLE PlayOff DORAST, ZŠ Levice1. KOLO
13. apríla 2022LEV  PRM16:00ŠTVRŤFINÁLE PlayOff DORAST, ZŠ Levice2. KOLO
16. apríla 2022PRM  LEV17:00ŠTVRŤFINÁLE PlayOff DORAST, ZŠ Prievidza3. KOLO
17. apríla 2022PRM  LEV17:00ŠTVRŤFINÁLE PlayOff DORAST, ZŠ Prievidza4. KOLO
19. apríla 2022LEV  PRM17:00ŠTVRŤFINÁLE PlayOff DORAST, ZŠ Levice5. KOLO