DORAST: Chceme dorásť na skutočné hviezdy Levického hokeja

Do konca základnej časti súťaže 1. ligy Dorastu ostávajú ešte štyri kolá, ale už teraz s určitosťou vieme povedať, že si chalani zahrajú po skončení základnej časti v skupine “O umiestnenie”.

Levickí tím Dorastu sa počas sezóny vyvíja a chlapci pod vedením hlavného trénera Slavomíra Chlebeca sa učia kvalite, ktorú im do hry postupne dávkuje v tréningovom procese a prenáša do ligových zápasov.

Od začiatku začali chalani trénovať s chuťou, chalani sa do sezóny zahryzli a bola na nich vidieť snaha aj keď výsledky tomu nenasvedčujú, trend je pozitívny vo všetkých smeroch. Hlavný sezónný cieľ – zložiť konkurencie schopné mužstvo sa trénerovi darí napĺňať. Vedeli sme  aké umiestnenie môžeme očakávať. S účinkovaním dorasteneckého mužstva je spokojnosť, pričom v zápasoch nastupujú aj hráči Kadetov, ktorí ešte môžu hrať aj za mužstvo starších žiakov, čo je výborná perspektíva pre skladbu mužstva do budúcnosti.

Veľmi dobré zápasy chalani odohrali s Topoľčanmi, Ružinovom a naposledy v dvoj zápase s odvekým rivalom z Nových Zámkov. Mužstvo sa potrebuje ešte zlepšiť vo vzájomných súbojoch a v kombinácii pod tlakom súpera.

Chalani napriek veľkej snahe a bojovnosti nedosahujú výsledkovo úspech, ale počas súťaže získavajú veľké množstvo skúseností a zážitkov, ktoré využijú v ďalšej časti sezóny.

Najbližšie zápasy Dorastu v základnej časti:

11.01.2020 / HOBA Bratislava – HK Levice

12.01.2020 / HK Ružinov Bratislava – HK Levice

19.01.2020 / HK HAVRANI Piešťany – HK Levice

MMo