Aktívny September štartuje súťažné obdobie

Predsúťažné obdobie majú muži za sebou, pričom prípravy na nový ročník SHL vrcholia. Levické hokejové A.mužstvo pod vedením hlavného trénera Mgr. Pavla Takáča čakajú ešte dva dôležité prípravné duely s klubom KMH Budapest. „Seniori v príprave odohrali osem zápasov s bilanciou päť výhier a tri prehry. Mužstvo má za sebou naozaj turbulentnú a rozlietanú prípravu, v ktorej sme mali možnosť zahrať si proti súperom tak povediac z iného súdka ako bola reprezentačná U18, extraligová Nitra a Nové Zámky ale aj prvoligová Trnava či maďarské celky“, dodáva hlavný tréner. Šancu v príprave dostalo viacero hráčov a do dnešných dní vedenie HK Levice spolu s trénerským tímom kvalitne posilnilo kolektív aj o trojicu nových hráčov – mládežníckych reprezentantov SR. René Svitana a Dávid Romaňák si svoju premiéru v drese HK Levice odbili v zápase proti Trnave. Tretím mládežníckym reprezentantom je obranca Martin Semaňák, ktorý prichádza z Popradu.

Prvé kolo SHL je na programe 11. septembra 2019!

Aktuálna zostava A.mužstva: Pavličko, Sklenár, Ordogh, Murashov – Romaňák, Buianov, Matejovie, Semaňák, Kuzma, Kohút, Moravský, Kosorín – Tužinský, Mihálik, Tábi, König, Klenko, Svitana, Dobrý, Mrázik, Gubo, Adámik, Štefanka st., Novák, Lupták, VorobyevKomplexný rozvoj ľadového hokeja v Leviciach

Hokejový klub HK Levice organizuje a zabezpečuje komplexný rozvoj ľadového hokeja v meste Levice. Zabezpečuje činnosť všetkých družstiev v majstrovských a iných súťažiach ako samozrejmé vyvrcholenie výchovného a tréningového procesu. Postupná nadväznosť v jednotlivých vekových kategóriách , ktorej vrcholom je seniorské družstvo je zabezpečená od tých najmenších. Dve kategórie hokejovej prípravky (mladší a starší žiaci) nadväzujú v spolupráci so IV. Základnou školou v Leviciach na systém športových hokejových tried od piateho do deviateho ročníka. V športových hokejových triedach trénujú chlapci a dievčatá v rámci vyučovacieho procesu. Na tieto kategórie nadväzuje kategória dorastencov.

Hokejová mlaď HK Levice na domácom turnaji 30.8.2015

Všetky družstvá Hokejového klubu Levice hrajú súťaže riadené Slovenským zväzom ľadového hokeja. Vrcholom štruktúry jednotlivých kategórií sú seniori, ktorí sa v súťažnom období 2019/2020 predstavia v SHL – SLOVENSKÁ HOKEJOVÁ LIGA.


Družstvá a kategórie HK Levice v súťažiach SZĽH pre sezónu 2019/2020:

 1. SHL Slovenská hokejová liga – mužstvo seniorov
 2. K-Classic 1. liga DORASTU
 3. Liga KADETOV (9.ročník)
 4. Liga starších žiakov (8.ročník)
 5. Liga starších žiakov (7. ročník)
 6. Liga mladších žiakov (6. ročník)
 7. Liga mladších žiakov (5. ročník)
 8. Prípravka HP4 (4. ročník) – prípravné zápasy a turnaje
 9. Prípravka HP3 (3. ročník) – prípravné zápasy a turnaje
 10. Hokejová prípravka 1,2HP (1.+2.ročník) – prípravné zápasy


Začiatky jednotlivých súťaží v rámci kategórií:

Prvé kolo SHL je na programe 11. septembra 2019!

Prvé kolo K-Classic 1. LIGA DORASTU je na programe 21. septembra 2019!

Prvé kolo LIGA KADETOV je na programe 14. septembra 2019!

Prvé kolo Liga starších žiakov je na programe 14. septembra 2019!

Prvé kolo Liga mladších žiakov je na programe 14. septembra 2019!

3 comments

 1. Spätné upozornenie: tinder clone
 2. Spätné upozornenie: list of free dating site in europe
 3. Spätné upozornenie: keto mashed potatoes

Comments are closed.