PREHĽAD VÝSLEDKOV 14.10. – 20.10.2019

Aj počas uplynulého týždňa sa hrali všetky mládežnícke zápasy. Škála výhier a prehier bola naozaj pestrá a padla aj jedna kuriózna zaujímavosť.

Seniori nám spravili obrovskú radosť, keď dokázali najprv zdolať vonku Skalicu no a potom doma po dlhom čase potešili verného Levického fanúšika víťazstvom nad Trnavou

Dorast nestačil v domácom prostredí na Topoľčany a ani na Partizánske. Kadeti vybuchli proti Považskej Bystrici, ale proti Trenčínu hrali vyrovnanú hru. Starší žiaci 8.ročníka si z Topoľčian priviezli debakel.

Kuriozita počas zápasu siedmakov bola v tom, že sa zranil 10.minút pred koncom zápasu domáci brankár a tak sa zápas dohrával bez brankára. Piataci po výbornom vstupe do zápasu poľavili no napriek tomu sa v tretej tretine postavili súperovi čelom a zvíťazili nad rovesníkmi z Topoľčian napokon jednoznačne 8:5.