Proti Topoľčanom úspešní len ôsmaci

Sobotný program (03.11.2018) priniesol meranie síl našich žiakov so súperom z Topoľčian. Siedmaci, šiestaci a piataci ťahali za kratší koniec. O lepší výsledok pre klub sa postarali tentokrát ôsmaci, ktorí svojimi 7 gólmi v sieti súpera na domácom ľade hladko súpera zdolali. Hráčom všetkých žiackych kategórií sa za bojovnosť treba určite poďakovať.

8.kolo

Vyrovnané zápasy odohrali mladší žiaci v Topoľčanoch avšak víťazstvo to neprinieslo. Piataci prvú tretinu vyhrali a vyzeralo to na sľubný výsledok. Viac šťastia však mali domáci hráči Topoľčian. Šiestaci vo svojom zápase boli blízko k bodovému zisku, prvá aj druhá tretina boli vyrovnané. V tretej tretine sa súper vzdialil o dva góly, družstvo šiestakov sa doťahovalo, avšak v konečnej gólovej prestrelke bol úspešnejší domáci tím. Siedmaci sa po nerozhodnej prvej tretine 0:0 v ďalšom dejstve veľmi snažili ale efektívni boli iba hostia. Mužstvo starších žiakov ôsmeho ročníka sa postaralo svojimi 7 gólmi v sieti súpera o hladký priebeh stretnutia a zaslúžene si pripísali druhé víťazstvo nad Topoľčanmi v tejto sezóne.

I.liga mladších žiakov (5.ročník) U11  – 8.kolo

HC Topoľčany 5:3 HK Levice (2:3; 1:0; 2:0)

Zostava LV: Vlačuha J., Simander  – Gagač, Hafič, Vlačucha S., Ildža, Gajdács – Vaňatka, Varga, Doboš, Jakubík – Mucha A., Karkošková, Smolka, Mucha F.

I.liga mladších žiakov (6.ročník) U12  – 8.kolo

HC Topoľčany 7:6 HK Levice (0:0; 4:4; 3:2)

Zostava LV: Majba – Zlatňanský, Chovanec, Feníková, Vrecník, Hlinčík – Kúkel, Blanař, Török, Kaszás, Tariška – Mikloško, Horváth, Hrivňák

I.liga starších žiakov (7.ročník) U13  – 8.kolo

HK Levice 0:5 HC Topoľčany (0:0; 0:2; 0:3)

Zostava LV: Gagač S., Virág M. – Tariška, Vinohradský, Krivočenko, Vlčko, Jelínek – Doboš, Régi, Karaffa, Minár, Moravčík S. – Virág J., Mandelíková, Sleziak

I.liga starších žiakov (8.ročník) U14  – 8.kolo

HK Levice 7:1 HC Topoľčany (2:0; 3:1; 2:0)

Góly LV: 1. Kasala (Zajko, Ördögh), 12. Drapák, 23. Šútor (Ördögh, Kasala), 25. Kasala (Šucha, Šabo), 29. Kasala (Ördögh, Šútor), 52. Drapák (Ördögh), 54. Kasala (Jurík, Šucha)

Zostava LV: Adámik – Šeliga, Šucha, Šútor, Kasala, Ördögh – Zajko, Schwarz, Duchoň, Drapák, Jurík – Bíňovský, Šabo, Šabová

Zdroj a foto: Marián Moravčík