HK Iskra Partizánske vs. HK Levice

Už zajtra je na programe 3.kolo 2.hokejovej ligy a to znamená ďalšie meranie síl pre našich hokejistov. Cestovať budú do Partizánskeho kde sa o šiestej hodine večer popasujú s domácou Iskrou o ďalšie tri body do tabuľky. Družstvo z Partizánskeho má zatiaľ na konte iba jediný odohraný duel, nakoľko na 1. a predohrávané 10.kolo im vyšlo voľno. Doteraz sa tak predstavili len na ľade Dolnokubínskej Hviezdy, kde po prehre 3:7 nechali domácim všetky body.

V minulej sezóne si vo vzájomných zápasoch obe družstvá výhry na domácom ľade postrážili, Levičanom sa však z Partizánskeho podarilo ukradnúť aspoň bod. A to hneď v prvom stretnutí, ktorému skutočne chýbali iba góly. Diváci boli svedkami rýchleho a tvrdého hokeja. Brankári na oboch stranách však podali vskutku fantastické výkony a zápas sa tak musel rozhodnúť v samostatných nájazdoch. V nich boli úspešnejší domáci a body sa tak delili v pomere 2:1 v prospech Iskry.

Pred druhým stretnutím ťahali Levice šnúru 6 prehier v rade. Najmä v úvode série išlo o prehry po nepochopiteľných výpadkoch a zlých výkonoch. V poslednom kole v Nitre to už herne vyzeralo dobre no opäť nám body unikli o jeden gól a preto už každý zápas bol psychicky náročný. Navyše Partizánske hralo v skvelej forme a favoritom teda boli hostia. Levice však dobrý výkon z Nitry dokázali ešte vylepšiť a odmenou im po výhre 3:2 boli vysnívané tri body a víťazstvo.

Zápas s Partizánskym sa odohrá v sobotu (29.09.2018)18:00 na Zimnom štadióne v Partizánskom. Levice do toho!!