Levičania vyškolili Novovešťanov z efektivity

Po štyroch prehrách v rade sa Levické LEVY opäť radovali z víťazstva. Víťazný scenár, ktorý napísala trénerská dvojica Matejov – Takáč bol ocenený troma bodmi.

Pred zápasom sme si rozobrali hru Spišskej Novej Vsi a plán bol nastúpiť do zápasu aktívne a súpera zatlačiť hneď v prvých minútach, čo sa nám aj podarilo a otvorili sme skóre zápasu. Bohužiaľ znovu sme doplatili na oslabenie a inkasovali vyrovnávajúci gól. Prvú tretinu sme odohrali aj napriek tomuto momentu výborne – konštatoval hlavný tréner Levíc TAKÁČ Pavel.

Druhá tretina nám vyšla ako z otvorenej knihy, dodržiavali sme všetko čo si chalani v kabíne povedali a vyškolili sme Novovešťanov z efektivity, keď sme vsietili z 9 striel na bránu 4 góly.

Do tretej tretiny sme nastúpili s odhodlaním zápas už nepustiť, pridali sme gól na 5:2 a v zápätí aj na 6:2, oba v početnej výhode.

Chlapcom ďakujem za bojovný výkon, že sme zápas zvládli. Zaslúžene sme vyhrali a domov sme si odviezli dôležité tri body, ktoré nás v tabuľke SHL po 9. kole posunuli na 6. miesto – doplnil asistent trénera Jaro Matejov.