Levičania v parádnej prestrelke napokon z Dubnice s bodom, proti Topoľčanom doma znova na prázdno

Oba zápasy mali príchuť trpkej prehry aj preto, lebo v oboch zápasoch sme mohli bodovať naplno. Treba si však povedať aj to, že zápasy nebudeme vyhrávať ak budeme často vylučovaný. Ale poďme k zápasom 7. a 8 kola.

Dubnicu a Levice delili pred duelom siedmeho kola iba dva body v tabuľke a z pohľadu stredu tabuľky tak išlo dôležitý zápas pre oba celky. Po nevydarenej prvej tretine sme zmenili systém hry, čím sa nám podarilo dotiahnuť sa na súpera a hru a aj výsledok vyrovnať a dotiahnuť súpera do remízového stavu. V predĺžení bolo v nohách hráčov cítiť aj predošlí zápas,čo nám robilo problémy a bohužial sme inkasovali na 6:5. Bod síce potešil, ale chlapci mali naviac.

Na ôsme kolo sa Levičania pripravovali po každej stránke. Domáci zápas je aj o prestíži a každý z hráčov sa chce ukázať v tom najlepšom svetle. Pred zápasom chalani tlačili pred sebou už trojzápasovú sériu prehier a dnes pridali aj štvrtú. Bilancia domácich zápasov sa tak posunula k pomeru jedna výhra – päť prehier. Na ďalšie body z domáceho prostredia si tak budeme musieť počkať. Vynikajúca atmosféra, ktorá na domácich zápasoch v Leviciach vládne je znakom, že fanúšikovia si hokej užívajú a svoj tím podporujú aj v ťažších časoch. Nemáme veľa času, zajtra a pozajtra si Levické A-čko v ranných hodinách naplno zatrénuje a v piatok večer sa pôjdeme pobiť o čo najlepší výsledok do Spišskej Novej Vsi. Uvidíme, čo sa nám podarí u Novovešťanov, môžeme jedine len prekvapiť.

MHK TSS GROUP Dubnica – HK Levice 6:5pp (3:1, 2:4, 0:0, 1:0)

HK Levice – HC Topoľčany 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)