PREHĽAD VÝSLEDKOV 23.9. – 29.9.2019

Naozaj bohatý týždeň a víkend priniesol do výsledkových listín každej kategórie zaujímavé čísla. Seniori v nedeľu v bláznivej prestrelke s Dubnicou napokon obišli s bodom po remíze v riadnom hracom čase. Kadeti v nedeľu doslova uhrali remízu v Topoľčanoch. Veď po prvej tretine prehrávali o gól, v druhom dejstve sa zápas otočil v náš prospech a iniciatívu do svojich rúk postupne prebrali naši hráči. Z nepriaznivého stavu 0:1 z pohľadu Kadetov sa črtal dobrý výsledok, keď na konci druhého dejstva svietili na tabuli 3:1 pre Levice. Záver sme nezvládli a tak si naši Kadeti pripísali do tabuľky bod.

Dorast cez víkend odohral dva náročné zápasy so silnými celkami s hlavného mesta. V sobotu hostil HOBU a v nedelu na domácom ľade privítal Ružinov. Oba zápasy mali síce príchuť prehry, ale ukázala sa aj naša sila. Do zápasov proti tímom HOBA a RUŽINOV BA sme nastupovali s odhodlaním bojovať. Prvé tretiny nám ako tak vychádzali, aj napriek tomu sme hrali ustráchane a nervozita na našich hokejkách spôsobovala jednu chybu za druhou. Náš novopostavený tím Dorastu najbližšie preveria Piešťany.

Mladší a starší žiaci v tejto sezóne si idú svoje a pohodlne víťazili na všetkých frontoch. Azda výnimkou tento týždeň boli siedmaci.

Hráčom všetkých žiackych kategórií sa za bojovnosť treba určite poďakovať.