Steel Bulls Cup 2018

Ročník: V.

Miesto konania: Dunaujváros

Termín konania: 06.04. – 08.04.2018

Kategória: U12 ročník po 1.1.2006

 

Zúčastnené tímy: Dunaújváros (HUN), UTE Budapest (HUN), VASAS Budapest(HUN), HKM Zvolen (SVK), MHK Dolný Kubín (SVK), ISTANBUL (TUR), HC Bosspor Bohumín (CZE), HK Levice (SVK)

 

Konečné poradie tímov:

  1. UTE Budapest (HUN)
  2. HK LEVICE (SVK)
  3. Dunaújváros (HUN)
  4. HC Bosspor Bohumin(CZE)
  5. MHK Dolný Kubín (SVK
  6. ISTANBUL (TUR)
  7. HKM Zvolen (SVK)
  8. VASAS Budapest (HUN)

 

Ing. Tomáš Segíň (tréner HK Levice): „Z môjho pohľadu išlo o vydarený turnaj po všetkých stránkach. Organizátor stále drží latku vysoko, preto sme nechceli žiaden turnaj na Slovensku ale chcel som aby sa náš tím konfrontoval na medzinárodnom fóre. Deti sa zabavili a ukončili sezónu kvalitným medzinárodným turnajom. Škoda len prvého dňa, kde bolo badať viacdňový  tréningový výpadok a pokiaľ sme sa rozohrali, rozdali sme súperom body. Družstvo ukázalo na turnaji svoju silu a potvrdil dobrú formu z celej sezóny a ďalšie dva dni sme neprehrali žiaden zápas a získali tak zaslúžené 2. miesto. Chcel by som pochváliť každého jedného hráča lebo vzorne reprezentovali náš tím a klub, a to nie len samotnou hrou ale aj tým ako sa správali mimo ľadu a povzbudzovali ostatné družstvá. Individuálne ocenenie za najlepšieho brankára turnaja získal náš brankár Samuel Gagač, ktorý si to bezpochyby vychytal 9 čistými kontami. Veľká pochvala taktiež patrí aj rodičom lebo takú atmosféru akú predviedli na zimnom štadióne v Dunaujvárosi na našich zápasoch nám každý závidel a takisto IV. Základnej škole Pri Podlužianke 6 za výraznú podporu.“

 

Ivor Vinohradský (rodič hráča HK Levice): „Turnaj bol veľmi dobre organizačne pripravený, kvalitne obsadený a jeho načasovanie na koniec sezóny bolo výborným vyvrcholením celosezónnej prace trénera s našimi deťmi, ktoré sa mu poďakovali svojimi výkonmi na ľade a správaním mimo neho. Druhé miesto bolo odmenou za drinu, čas a pot počas celej sezóny a získané skúsenosti sú dobrým základom v ich ďalšom športovom i osobnostnom raste. Podpora nás rodičov v hľadisku bola jednoznačne najfantastickejšia a určite ukázala, že zábava a šport idu dohromady.“