Štvrtáci na turnaji na striebornej priečke

V nedeľu (15.10.2017) sa naša kategória hokejovej prípravky štvrtého ročníka zúčastnila zväzového turnaja, ktorý sa konal na domácom ľade pod Levickým hradom – LEV CUP 2017. Do Levíc pricestovala silná konkurencia tímov HC Slovan Bratislava, HK Ružinov ’99 Bratislava a HC Zlaté Moravce. Našich chlapcov čakali tri ťažké zápasy, z ktorých sme jeden prehrali a dva vyhrali, čím sme sa v konečnom poradí umiestnili na skvelom druhom mieste.

 

Celkové poradie:

  1. HK Ružinov ’99 Bratislava
  2. HK Levice
  3. HC Slovan Bratislava – modrí
  4. HC Zlaté Moravce

 

Zostava HK Levice:

Brankári: Ch. Lajčín, J. Vlačuha

Hráči: Tariška, Feníková, Kaszás, Galley, Gagač, Gajdács, Jakubík, S. Vlačucha, Jakubík, Lojt, Vaňatka, Varga, Hafič, Hraško, Nedorolík, Torda, T. Lajčín, Klein, Simander

Tréneri: Ivan Schwarz, Mgr. Ivan Káčer

 

Ivan Schwarz, tréner HK Levice: „Prvý zápas na turnaji sme odohrali proti Zlatým Moravciam, v ktorom bolo badať veľký výkonnostný rozdiel, nakoľko chlapci zo Zlatých Moraviec začali na ľade len pred týždňom a nemali toho toľko natrénované. Naši si schuti zastrieľali a výborne sa naladili do ďalšej časti turnaja. V druhom zápase sme nastúpili proti Slovanu, ktorého sa chalani vôbec nezľakli a podali svoj najlepší výkon na turnaji. Počas celého zápasu disciplinovane dodržiavali pokyny a dosiahli skvelý výsledok. Rozhodujúci zápas s Ružinovom sme už bohužiaľ trošku podcenili. Ružinov bol herne lepší a zaslúžene vyhral celý turnaj. Na turnaji dostali šancu aj mladší chalani, ktorí na našu radosť ukázali veľký potenciál pre ich hokejový rast.

 

Foto: Radoslav Löbb