Prvenstvo Levíc na turnaji v Púchove

Dňa 9.4.2017 sa zúčastnila prípravka HK Levice turnaja DMHL (Detská Mini Hokejová Liga). Turnaj sa odohral v Púchove  za účasti tímov HK Levice, MŠK Puchov, BP Letci Trenčín a HK Gladiators Trnava.

Liga ma za úlohu vhodne dopĺňať tréningový proces deti, tak aby rozvíjali svoju kreativitu na ľade, učili sa tímovému správaniu, fair-play, vzájomne sa podporovali, rešpektovali súpera a boli hrdí na svoju klubovú príslušnosť.

Počas roka chodia deti na turnaje mimo klubových aktivít a mladí Levičania sa často zapájali do turnajov v mini hokejovej lige. Organizátor nás pozval ako HK Levice na základe dobrých individuálnych zručností detí, ktoré sa zúčastňovali turnajov samostatne a taktiež z referencii o prípravke v klube HK Levice.

Ing. Tomáš Segíň, tréner HK Levice: „Samotný turnaj prebehol veľmi dobre. Odohrali sme 3 zápasy hracím systémom 3 x 8 minút, formou každý s každým. Posledný zápas turnaja nás čakal najťažší súper a to deti z klubu HK Gladiators Trnava. Deti odohrali veľmi kvalitný zápas a poradili si aj s posledným súperom a bez straty bodu turnaj v Púchove vyhrali. Chlapcom gratulujem!“

Poradie turnaja:

  1. HK Levice
  2. HK Gladiators Trnava
  3. ŠHK Púchov
  4. BP Letci Trenčín

 

Zostava LV: Markuš, Ráček, Klein, Lajčín, Nagy, Caban, Martinkovič, Havran, Torda, Doboš

Tréner: Tomáš Segíň

Za BP Letci Trenčín nastúpili z hráčov Levíc: Urge, Jedlička, Krajčír, Kisela, Ižold

Tréner: Ivan Schwarz